Kontakt

Skontaktuj się ze mną:

Telefon

+49 6241 8542070 | +4915229515410
W godzinach pracy
Poniedziałek-Piątek 10:00-17:00

Adres

Eistalstraße 13, 67551 Worms (Niemcy)

Nota prawna:

Informacje zgodnie z § 5 TMG (niemiecka ustawa o telemediach)

Thomas Baumgart
Eistalstraße 13
67551 Worms (Niemcy)

Kontakt
Telefon: +49 6241 8542070
Telefon komórkowy: +49 1522 9515410
E-mail: info@thomasbaumgart.eu
www.thomasbaumgart.eu

Właściciel: Thomas Baumgart

Osoba odpowiedzialna zgodnie z §5 TMG: Thomas Baumgart

Numer VAT: DE324599220

Autorzy zdjęć
Zdjęcie profilowe: © Josefine Winkler Photography (josefinewinklerphotography.com)
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY.

Zastrzeżenie
Treść moich stron internetowych została stworzona z największą starannością. Za poprawność, kompletność i aktualność treści nie mogę przejąć jednak żadnej gwarancji. Jako dostawca usług odpowiadam zgodnie z § 7 ust. 1 TMG za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG nie jestem zobowiązany jako usługodawca do nadzorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji od osób trzecich lub do zbadania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność. Obowiązek usunięcia lub zablokowania wykorzystania informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa pozostaje nienaruszony. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu poznania konkretnego naruszenia prawa. Jak tylko dowiedziałem się o takich naruszeniach, natychmiast usunę te treści.

Odpowiedzialność za linki
Moja oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mam żadnego wpływu. W związku z tym nie mogę wziąć odpowiedzialności za te zewnętrzne treści. Za treść stron, do których prowadzą linki, odpowiada zawsze ich operator lub właściciel. Strony, do których odnoszą się linki, zostały sprawdzone pod kątem ewentualnych naruszeń prawa w momencie umieszczania linków. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne w momencie umieszczania linków. Stała kontrola zawartości linkowanych stron nie jest uzasadniona bez konkretnych dowodów naruszenia. Usunę takie linki, gdy tylko dowiem się o wszelkich naruszeniach prawa.

Prawo autorskie
Utworzone przez operatora strony internetowej treści i dzieła na tych stronach podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkie formy komercjalizacji takich materiałów poza zakresem prawa autorskiego wymagają uprzedniej pisemnej zgody ich autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tych stron jest dozwolone tylko do użytku prywatnego, niekomercyjnego. O ile treści zawarte na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, prawa autorskie osób trzecich są respektowane. Treści osób trzecich są oznaczone jako takie. Jeśli jednak dowiedziesz się o naruszeniu praw autorskich, proszę mnie o tym poinformować. Usunę takie treści natychmiast po stwierdzeniu naruszenia.

© Copyright 2019–2023 Thomas Baumgart. Wszelkie prawa zastrzeżone

Scroll to Top